ویدیوهای گیم پلی جی تی ای ۶ لو رفت

امروز در اتفاقی عجیب، بیش از ۹۰ ویدئو از گیم پلی جی تی ای ۶ لو رفت! این ویدئوها به نسخه‌های قدیمی GTA 6 مربوط می‌شود؛ اما اطلاعات زیادی را در اختیارمان قرار می‌دهد. در این ویدئوها بسیاری از آیتم‌هایی را که بازی با آن‌ها ساخته شده مشاهده می‌کنید. این ویدیوها از داخل موتور بازی‌سازی ضبط شده و بسیاری از المان‌های مربوط به موتور بازی را نشان می‌دهد. راک‌استار رسما تایید کرد که بازی GTA 6 در اوایل ماه دسامبر ۲۰۲۳ معرفی می‌شود.

از گیم پلی جی تی ای ۶ چه می‌دانیم؟

در ویدیوهای لو رفته از گیم پلی بازی GTA 6 به خوبی می‌توانید سیستم مبارزه‌ها، فضای Open-World و حتی شخصیت‌های بازی را ببینید.

شایعات قبلی به این موضوع اشاره کرده بودند که بازی در شهر Vice City رخ می‌دهد و قهرمان آن هم زن خواهد بود. حالا در ویدئوهایی که از گیم پلی جی تی ای ۶ لو رفته، یک قهرمان زن و یک قهرمان مرد را مشاهده می‌کنید. در ویدئوهای گیم پلی جی تی ای 6 مشخص است که سیستم دیالوگ‌ها و انیمیشن‌های بازی شباهت زیادی به بازی Red Dead Redemption 2 دارد. البته از آنجایی که این ویدیوها احتمالا قدیمی هستند، بعید نیست که این روند تغییر پیدا کرده باشد.

ویدیوهای گیم پلی جی تی ای 6

در ادامه می‌توانید برخی از ویدیوهای گیم پلی بازی GTA 6 را مشاهده کنید. همان‌طور که گفتیم ۹۰ ویدئو از گیم پلی جی تی ای ۶ لو رفته است. در ادامه برخی از این ویدئوها را که المان‌های بیشتری از گیم پلی بازی GTA 6 نشان می‌دهد، مشاهده می‌کنید:

بازی GTA 6 احتمالا سال ۲۰۲۵ منتشر می‌شود. چند ماه پیش هم این خبر لو رفت که نسخه‌های ریمستر Red Dead Redemption و GTA 4 ساخته نمی‌شود.

نظر شما درباره GTA 6 چیست؟ فکر می‌کنید که این بازی کی راهی بازار می‌شود؟ به نظرتان رتبه اول لیست بهترین بازی های PS5 را به خودش اختصاص می‌دهد؟


جدیدترین تریلر بازی های ۲۰۲۳ را می‌توانید در مج‌هنگ ببینید.

4.4/5 - (8 امتیاز)
منبع
Eurogamer

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا