فصل دوم سریال House of the Dragon تایید شد

درحالی‌که تنها قسمت اول سریال House of the Dragon پخش شده، فصل دوم سریال House of the Dragon تائید شد.

شبکه HBO خبر ساخت فصل دوم سریال House of the Dragon را تائید کرد؛ سریالی که داستان‌های جدیدی از وستروس روایت می‌کند. استقبال از قسمت اول این سریال آن‌قدر زیاد بود که HBO برای مدتی از دسترس خارج شد. همین استقبال زیاد باعث شد که این شبکه بلافاصله ساخت فصل دوم را تائید کند. قسمت اول این سریال بیش از ۲۰ میلیون بازدیدکننده داشت.

تصویری از فصل اول سریال House of the Dragon

زمان پخش فصل دوم سریال House of the Dragon مشخص نیست

موضوعی که باید به آن اشاره کنیم این است که محتوای زیادی درباره House of the Dragon توسط جرج آر. آر. مارتین نوشته شده که کاملا مشخص بود شبکه HBO این سریال را برای فصل دوم تمدید خواهد کرد. داستانی که قطعا در ۱۰ قسمت فصل اول نمی‌توان آن را روایت کرد.

بر اساس بازخوردی که مخاطب‌ها به قسمت اول داشتند، بعید نیست که این سریال بتواند به موفقیت سریال Game of Thrones دست پیدا کند. در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی روند تولید فصل دوم سریال House of the Dragon شروع می‌شود و حتی نمی‌دانیم که فصل دوم در چه تاریخی پخش می‌شود.

تصویری از Daemon Targaryen در فصل اول سریال House of the Dragon
Daemon Targaryen

ساخت دنباله‌های Game of Thrones

امروز اخباری هم درباره ساخت دنباله‌های Game of Thrones به گوش رسید. به نظر می‌رسد که دنباله‌های فرعی متعددی از این سریال در حال ساخت است. چند ماه پیش هم گزارش شد که دنباله Game of Thrones با حضور جان اسنو ساخته می‌شود.

اسپیلبرگ در حال ساخت یک فیلم علمی تخیلی است
بیشتر بخوانید

اگر شما هم از طرفداران این سریال هستید، می‌توانید نقد قسمت اول سریال House of the Dragon را مطالعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
منبع
The Verge

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا