راهنمای بازی Resident Evil 4 Remake؛ بهترین تفنگ‌ها

درست مثل نسخه اصلی بازی Resident Evil 4، بازی رزیدنت اویل ۴ ریمیک هم انواع و اقسام سلاح‌هایی را دارد که می‌توانید آن‌ها را حسابی ارتقا دهید. در چنین شرایطی این سوال پیش می‌آید که بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک کدامند و بهتر است چه اسلحه‌ای را ارتقا دهیم. در این مطلب راهنمای بازی Resident Evil 4 Remake، بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک را در دسته‌های مختلف مثل شات‌گان، رایفل، تفنگ دستی و مگنوم معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

پیش از آن‌که به سراغ معرفی بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک برویم، لازم است یک نکته را متذکر شویم: با این‌که توصیه می‌شود منابع قابل‌استفاده را برای ارتقا تا زمان به‌دست آوردن بهترین اسلحه‌ها حفظ کنید، اما درصورتی‌که سلاح‌های خود را بفروشید، بخش قابل‌توجهی از منابع را دوباره به‌دست خواهید آورد؛ به همین دلیل، می‌توانید اسلحه‌های ابتدایی بازی Resident Evil 4 Remake را ارتقا داده و بعدا آن‌ها را بفروشید.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک؛ بهترین تفنگ دستی

طرفداران نسخه اصلی بازی رزیدنت اویل 4 احتمالا اسلحه Red9 را به خاطر دارند. این تفنگ دستی در مقایسه با سایر سلاح‌های هم‌رده‌اش، قدرت بیشتری دارد. در نسخه ریمیک، اسلحه Red9 عملکرد مشابهی نداشته، ولی همچنان بهترین تفنگ دستی بازی و یکی از بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک محسوب می‌شود.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک - Red9

اسلحه Red9 را می‌توانید در بخش چهارم بازی رزیدنت اویل 4 ریمیک پیدا کنید. با این حال، اگر موفق به انجام این کار نشدید، امکان خرید آن در بخش پنجم وجود دارد.

بازی Resident Evil 4 Remake دوربین Red Dot را از بسیاری از سلاح‌ها از جمله Red9 حذف کرده است. بدون شک در چنین شرایطی، دقت هدف‌گیری کاهش پیدا می‌کند. به‌منظور بالا بردن دقت و کاهش لگد این اسلحه، می‌توانید آن را به قنداق مجهز کنید؛ اما این کار باعث می‌شود که ۱۰ قسمت چمدان شما اشغال شود.

اگر به دنبال صرفه‌جویی در فضای چمدانتان هستید، اسلحه Blacktail که پس از رسیدن به بخش قلعه قابل خریداری است، عملکردی در حد و اندازه‌های Red9 دارد. این اسلحه که فقط چهار قسمت از چمدان را اشغال می‌کند، نواخت تیر بالاتری در مقایسه با Red9 دارد.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک؛ بهترین شاتگان

اکثر گیمرها باور دارند که شاتگان بهترین گزینه برای جنگ‌های رزیدنت اویل 4 است. این باور به بازی نسخه ریمیک هم منتقل شده است. اگر به استفاده از شاتگان علاقه دارید، در طول بازی باید به سراغ Riot Gun بروید. این اسلحه دقت و برد بیشتری در مقایسه با سایر شاتگان‌ها دارد. Riot Gun از نظر قدرت هم، در حد و اندازه‌های شاتگان ابتدایی بازی با قدرت ۲۰٫۲ واحد است.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک - Riot Gun

شاتگان Riot Gun پس از رسیدن به بخش قلعه قابل خرید است. تا این زمان باید از شاتگان W-870 استفاده کنید؛ اما پس از در دسترس قرار گرفتن Riot Gun می‌توانید این اسلحه را بفروشید. آخرین شاتگان بازی Resident Evil 4 Remake یعنی Stryker هم، گزینه مناسب دیگری است. برای بالا بردن قدرت Stryker نیاز به صرف پول زیادی ندارید. با این حال، این شاتگان برد و دقت زیادی نداشته و فقط در نبرد‌های نزدیک کاربرد دارد.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک؛ بهترین رایفل

در اولین رو‌یا‌رویی با فروشنده مرموز بازی، رایفل ابتدایی بازی Resident Evil 4 Remake را مشاهده خواهید کرد. در این هنگام لازم است که اسلحه مذکور و دوربین ارائه‌شده به همراه آن را بخرید. با وجود این‌که نیازی به ارتقای آن نیست؛ اما در بخش روستا، این اسلحه بسیار مفید خواهد بود.

علی‌رغم این‌که SR M1903 بیشترین صدمه را وارد می‌کند، اما بهترین رایفل بازی Resident Evil 4 Remake محسوب نمی‌شود. در واقع Stingray اسلحه‌ای است که این لقب را دریافت می‌کند. این اسنایپر رایفل نیمه‌خودکار در بخش قلعه برای خرید در دسترس قرار می‌گیرد. اگر‌چه Stingray صدمه کمتری وارد می‌کند، اما امکان شلیک چند گلوله بدون خارج شدن از زوم، در میانه و انتهای بازی بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک - Stingray

در کنار سلاح‌های ذکرشده، بازی Resident Evil 4 Remake دارای رایفل دیگری به نام CQBR Assault Rifle است. بر‌خلاف سایر رایفل‌ها، این اسلحه کاملا خودکار بوده؛ اما از آن جایی که مهمات رایفل بسیار محدود است، استفاده از CQBR Assault Rifle را توصیه نمی‌کنیم.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک؛ بهترین SMG

در بازی Resident Evil 4 Remake فقط دو SMG وجود دارد. با این که TMP را اوایل بازی پیدا خواهید کرد، اما LE 5 SMG در میانه بازی در دسترس قرار می‌گیرد. اگر قصد دارید فقط از یکی از این سلاح‌ها استفاده کرده و آن را ارتقا دهید، TMP گزینه پیشنهادی ما خواهد بود.

این اسلحه صدمه زیادی وارد نمی‌کند و برای بالا بردن دقت آن به استفاده از قنداق نیاز دارید؛ اما برای از بین بردن دشمنان ضعیف گزینه خوبی است.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک - TMP

زمانی که TMP را به طور کامل ارتقا دهید، قدرت آن به شکل قابل‌توجهی بالا می‌رود، اما امکان انجام این کار تا اواخر بازی وجود ندارد. درصورتی‌که قصد ارتقای این اسلحه را ندارید، می‌توانید پس از پیدا کردن LE 5 SMG به‌سرعت آن را جایگزین کنید.

به‌طور کلی SMG‌ها در این بازی کاربرد چندانی ندارد؛ به همین دلیل می‌توانید از آن‌ها صرف‌نظر کرده و از تفنگ دستی، شاتگان و رایفل استفاده کنید.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک؛ بهترین مگنوم

نسخه اصلی رزیدنت اویل 4 به‌وضوح نشان داد که اسلحه Broken Butterfly بهترین مگنوم این بازی است. در نسخه ریمیک شرایط مشابهی حاکم بوده و این اسلحه بهترین مگنوم و یکی از بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک محسوب می‌شود. اما در نسخه ریمیک نشانه‌گیر لیزری Broken Butterfly حذف شده و فقط در شرایطی می‌توانید به هدف خود تیر‌اندازی کنید که کاملا ثابت باشید.
به همین دلیل، Killer7 گزینه پیشنهادی ما خواهد بود. اگر‌چه این اسلحه صدمه‌ای معادل با نصف Broken Butterfly را وارد می‌کند، اما گلوله‌های متفاوتی را شلیک کرده و به‌صورت پیش‌فرض از نشانه‌گیر لیزری بهره می‌برد.

بهترین تفنگ های رزیدنت اویل 4 ریمیک - Killer7

اسلحه Killer7 را می‌توانید در بخش‌های پایانی بازی از فروشنده بخرید؛ اما با توجه به این‌که پیدا کردن مهمات مگنوم بسیار سخت است، می‌توانید این اسلحه را کنار بگذارید. توصیه می‌کنیم که مهمات مگنوم را برای مراحل سخت‌تر ذخیره کنید.

4.4/5 - (5 امتیاز)
منبع
Polygon

صادق شجاعی

گیمر، اوتاکو و عاشق تکنولوژی که عشق و علاقه به نوشتن و ترجمه، او را به این راه کشاند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا