تاریخ اکران فیلم Saw 10 مشخص شد

مجموعه فیلم‌های Saw‌ همچنان ادامه دارند و قسمت جدید این فیلم‌‌ها سال ۲۰۲۳ اکران می‌شود. شرکت Lionsgate‌ و Twisted Pictures‌ به‌تازگی قسمت جدید این مجموعه چند میلیارد دلاری را معرفی کردند. حتی تاریخ اکران Saw 10 هم اعلام شد. به گفته Lionsgate‌ این فیلم ۵ آبان سال ۱۴۰۲ راهی سینما می‌شود. این فیلم به‌عنوان دهمین قسمت از مجموعه Saw‌ شناخته می‌شود.

تاریخ اکران فیلم Saw 10 و کارگردان فیلم مشخص شد!

فیلم Saw 10‌ توسط کوین گرویترت ساخته می‌شود که سال ۲۰۰۹ فیلم Saw IV‌ و سال ۲۰۱۰ فیلم Saw: The Final Chapter را ساخت. او در ساخت قسمت اول تا پنجم این مجموعه و حتی فیلم Jigsaw‌ در سال ۲۰۱۷ به عنوان تدوینگر فعالیت کرده است.

عروسک فیلم Saw‌ که احتمالا در فیلم Saw 10 هم حضور دارد

هنوز اطلاعات زیادی از فیلم جدید Saw‌ در اختیار نداریم و فقط می‌دانیم که فیلم‌نامه آن در حال نگارش است. سازندگان قول داده‌اند که فیلم Saw 10 مثل قبل طرفداران این مجموعه را به تسخیر درمی‌آورد. این فیلم دارای پیچیدگی‌‌‌های خاص، معماهای عجیب و تله‌های مرگ‌بارتر از قبل است.

مارک برگ و اورن کولس که تهیه‌کنندگان این مجموعه هستند گفته‌اند:

ما به نظر طرفداران گوش کردیم و تصمیم گرفتیم که آن‌ها را عملی کنیم. ما برنامه‌ریزی کردیم که طرفداران این مجموعه و فیلم‌های ترسناک را به وجود بیاوریم و کاری کنیم که این فیلم را دوست داشته باشند.

مجموعه فیلم‌های Saw‌ در سال ۲۰۰۴ راهی سینما شدند. قسمت اول این مجموعه با استقبال مخاطب‌ها قرار گرفت و قسمت دوم این فیلم هم با درآمد ۱۴۷ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا مواجه شد. با توجه به مشخص شدن تاریخ اکران فیلم Saw 10 در آینده احتمالا شاهد معرفی بازیگرهای این فیلم خواهیم بود.

به‌تازگی فیلم جدید جانی دپ هم معرفی شده،‌ دپ بعد از ۲۵ سال فیلم جدیدی کارگردانی می‌کند. تاریخ اکران کونگ فو پاندا ۴ هم مشخص شد.

5/5 - (7 امتیاز)
منبع
Variety

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا