شینجی میکامی استودیوی Tango Gameworks را ترک می‌کند

شینجی میکامی قصد دارد استودیوی Tango Gameworks را ترک کند. او بنیان‌گذار این استودیوی بازی‌سازی و خالق مجموعه بازی‌های Resident Evil و The Evil Within است.

این خبر توسط معاون ارشد بخش توسعه بتسدا اعلام شد:

«امروز برای این می‌نویسم که به شما بگویم، شینجی میکامی در ماه‌های آینده، استودیوی Tango Gameworks را ترک می‌کند. میکامی رهبری خلاق برای توسعه‌دهندگان جوان بود که ۱۲ سال در این استودیو فعالیت کرد و بازی‌هایی مانند The Evil Within ،Ghostwire: Tokyo و Hi-Fi Rush را طراحی کرد.»

Shinji Mikami All Games
شینجی میکامی، خالق بازی‌های Resident Evil

میکامی بیشتر به‌عنوان خالق مجموعه بازی‌های Resident Evil شناخته می‌شود که ۱۶ سال در کپکام کار کرد. او اواخر زمستان سال ۲۰۱۰ میلادی، استودیوی Tango Gameworks را تاسیس کرد که بعدا توسط بتسدا خریداری شد.

میکامی در استودیوی Tango Gameworks بازی‌های The Evil Within را کارگردانی کرد؛ سپس به عنوان تهیه‌کننده اجرایی روی بازی‌های The Evil Within 2 ،Ghostwire: Tokyo و Hi-Fi RUSH کار کرد.

در ایمیل ارسال‌شده به این موضوع اشاره شده که بازی Hi-Fi RUSH یکی از موفق‌ترین عرضه‌ها را برای بتسدا و ایکس باکس به همراه داشته و تاثیر مثبتی روی این استودیوی بازی‌سازی گذاشته است.

4.2/5 - (4 امتیاز)
منبع
Gematsu

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا