تریلر سریال اندور را ببینید؛‌ تاریخ پخش مشخص شد

اولین تریلر سریال اندرو منتشر شد. این سریال یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های مجموعه جنگ ستارگان به‌حساب می‌آید که از سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شود. در تریلر سریال اندور به تاریخ پخش آن هم اشاره شد. این سریال ابتدا قرار بود ۹ شهریور پخش شود، اما با تاخیر مواجه شد. حالا مشخص شده که این سریال ۳۰ شهریور پخش می‌شود. موضوع جالب اینجاست که در این تاریخ می‌توانید سه قسمت از این سریال را پشت‌سر هم تماشا کنید.

 دیه‌گو لونا را در نقش کاسیان اندور

سریال اندور پیش درآمدی برای فیلم روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان است. فیلمی که خودش به عنوان پیش‌درآمدی برای فیلم جنگ ستارگان: قسمت ۴ – امیدی تازه بود.

در این سریال بار دیگر دیه‌گو لونا را در نقش کاسیان اندور مشاهده می‌کنیم. البته که در تریلر سریال اندور شخصیت‌هایی از جمله سا گرا (Saw Gerrera)‌ را مشاهده کردیم.

سریال اندور در حالی پخش می‌شود که در طول چند وقت گذشته شاهد پخش سریال اوبی وان کنوبی از دیزنی پلاس بودیم. در آینده هم سریال‌های آسوکا و فصل سوم مندلورین پخش می‌شوند.

تریلر سریال اندور

در ادامه می‌توانید تریلر سریال اندور را مشاهده کنید:

4.7/5 - (3 امتیاز)
منبع
The Verge

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا