تاریخ برگزاری مراسم Xbox Games Showcase 2023 مشخص شد

مایکروسافت تاریخ رویداد سالانه Xbox Games Showcase را معرفی کرد: مراسم Xbox Games Showcase 2023 در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۱ خردادماه) برگزار می‌شود. این رویداد در حالی برگزار می‌شود که مایکروسافت، سونی و نینتندو اعلام کردند که در نمایشگاه E3 2023 حضور پیدا نمی‌کند و این نمایشگاه هم کنسل شد.

چه بازی‌هایی در مراسم Xbox Games Showcase 2023 نشان داده می‌شود؟

در جریان مراسم Xbox Games Showcase 2023 شاهد معرفی بازی‌های جدید استودیوهای مایکروسافت خواهیم بود. به گفته مایکروسافت این رویداد شامل سورپرایزهای متعددی خواهد بود. در این رویداد بازی‌های سایر شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی هم نشان داده می‌شود.

رویداد Starfield Direct

پس از برگزاری مراسم Xbox Games Showcase 2023 رویداد Starfield Direct برگزار می‌شود که به شکل خاص برای بازی Starfield تهیه شده است. رویداد Starfield Direct دقیقا پس از رویداد اصلی مایکروسافت برگزار می‌شود.

مراسم Xbox Games Showcase 2023 - تصویری از بازی Starfield

از جمله استودیوهای مایکروسافت که به احتمال زیادی بازی‌های خودشان را در این رویداد نشان می‌دهند، استودیوی The Initiative با بازی Perfect Dark خواهد بود. Forza Motorsport 8 هم نمایشی جدید خواهد داشت.

تصویری از بازی Forza Motorsport 8

استودیوی Ninja Theory هم بازی Senuna’s Saga: Hellblade 2 را نشان می‌دهد. شاید استودیوی Playground هم بازی Fable را نشان دهد. استودیوی Rare هم بازی Everwild را خواهد داشت و استودیوی Obsidian هم بازی‌های Avowed و The Outer Worlds 2 را خواهد داشت.

تصویری از بازی Senuna’s Saga: Hellblade 2

البته که دوست داریم اطلاعاتی هم از بازی Indiana Jones که توسط استودیوی Machine Games در حال ساخت است منتشر شود. این بازی‌هایی است که می‌دانیم در حال ساخت قرار داریم، اما همیشه دیدن بازی جدید استودیوی id Software و سایر استودیوهای بتسدا جذاب خواهد بود.

تصویری از بازی Indiana Jones

آیا در این رویداد بازی‌هایی مانند The Elder Scrolls VI و Fallout 5 هم نشان داده می‌شود؟ آیا استودیوی Arkane پس از عرضه ناموفق بازی Redfall بازی Dishonored 3 را معرفی می‌کند؟

5/5 - (2 امتیاز)
منبع
Xfire

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا