آموزش لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل (آموزش ویدئویی)

تمدید خودکار اینترنت همراه مزایا و معایب خاص خودش را دارد. از مزایای تمدید خودکار می‌توانیم بگوییم که همیشه به اینترنت دسترسی خواهید داشت. وقتی بسته اینترنتی به‌پایان برسد، بدون انجام هیچ کاری دوباره تمدید می‌شود و به این صورت هیچ زمان با قطعی اینترنت مواجه نمی‌شوید. در سمت دیگر، از معایب آن می‌توانیم به افزایش هزینه‌های احتمالی اشاره کنیم. اگر می‌خواهید روی هزینه‌هایی که در ماه انجام می‌دهید مدیریت داشته باشید، بهتر است که روش‌های لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل را بلد باشید.

در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چطور مراحل لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل را انجام دهید. برای این کار می‌توانید از سه روش استفاده کنید: کد دستوری، اپلیکیشن ایرانسل من و تماس با پشتیبانی ایرانسل.


لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با استفاده از کد دستوری USSD

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با استفاده از کد دستوری USSD یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین روش‌هایی است که می‌توانید از آن استفاده کنید. برای لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با استفاده از کد دستوری باید کد #9*5*555* را شماره‌گیری کنید؛ سپس می‌توانید بسته اینترنتی فعال خودتان را مشاهده و تمدید خودکار آن را غیرفعال کنید.

اگر این کد کار نکرد می‌توانید کد را به‌صورت قدم به قدم وارد کنید. ابتدا کد #555* را شماره‌گیری کنید؛ سپس عدد 5 را و در آخر عدد 9 را وارد کنید.

در ادامه می‌توانید آموزش ویدئویی لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل را با استفاده از کد دستوری USSD ببینید:


لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

یکی دیگر از روش‌هایی که با آن می‌توانید تمدید خودکار اینترنت ایرانسل را غیرفعال کنید، استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من است. به هر دلیلی احتمال دارد که کد دستوری کار نکند، یا کدهای دستوری را فراموش کنید؛ بنابراین استفاده از اپلیکیشن می‌تواند جایگزین مناسبی باشد.

ابتدا باید اپلیکیشن ایرانسل من را روی گوشی‌تان نصب کنید. برای دانلود اپلیکیشن ایرانسل از لینک‌های زیر استفاده کنید:

پس از ورود به ایرانسل من وارد بخش «بسته‌های اینترنتی» شوید.

صفحه اصلی اپلیکیشن ایرانسل من
اپلیکیشن ایرانسل من

در صفحه جدید وارد بخش «بسته‌های افزایشی فعال با تمدید خودکار» شوید.

بسته‌‌های اینترنتی فعال در اپلیکیشن ایرانسل من
بسته‌‌های اینترنتی فعال در اپلیکیشن ایرانسل من

اگر بسته‌ای با تمدید خودکار داشته باشید در این قسمت نشان داده می‌شود و می‌توانید آن را غیرفعال کنید. اگر هم بسته‌ای با تمدید خودکار نداشتید، چیزی نشان داده نمی‌شود.

بسته‌های افزایشی فعال با تمدید خودکار در اپلیکیشن ایرانسل من
بسته‌های افزایشی فعال با تمدید خودکار در اپلیکیشن ایرانسل من

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با تماس با پشتیبانی

اگر استفاده از کد دستوری برایتان دشوار بود و نتوانستید از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده کنید، می‌توانید با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید. باید شماره 700 را با سیم‌کارت ایرانسل خود بگیرید و صبر کنید تا به اپراتور متصل شوید؛ سپس از اپراتور درخواست کنید که تمدید خودکار اینترنت ایرانسل را غیرفعال کند.


لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با شارژ نکردن اعتبار

اگر از سیم‌کارت دائمی ایرانسل استفاده می‌کنید، سه روش بالا برای لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل مناسب خواهد بود. البته همه این روش‌ها روی سیم‌کارت اعتباری ایرانسل هم جواب می‌دهند. با این حال از یک روش دیگر هم می‌توانید برای لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل روی سیم‌کارت‌های اعتباری استفاده کنید: کافی است سیم‌کارت خود را بیشتر از مبلغی که برای تمدید اینترنت نیاز است،‌ شارژ نکنید.

زمانی که اعتبار لازم برای تمدید اینترنت نداشته باشید، اینترنت ایرانسل هم به‌صورت خودکار تمدید نمی‌شود.


اگر سیم‌کارت همراه اول دارید، از آموزش لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول استفاده کنید.

5/5 - (11 امتیاز)

مجید نوردوست

من عاشق ویدئو گیم هستم. از صبح تا شب خبرها رو دنبال می‌کنم و مثل شما منتظر کلی بازی جدیدم. من و فرهنگ تصمیم گرفتیم شما رو با چیزهایی که خیلی حال می‌کنیم، آشنا کنیم. پس بیاین باهم درباره این سرگمی هیجان‌انگیز صحبت کنیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا